عسل طبیعی و هنداونه
عسل درمانی

ترکیب هندوانه و عسل طبیعی برای پذیرایی از مهمانان

ترکیب هندوانه و عسل طبیعی یکی از خوشمزه ترین ترکیب هایی است که می توان با استفاده از عسل درست کرد؛ عسل به عنوان یکی از خوشمزه ترین مواد خوراکی قابلیت ترکیب با خیلی از میوه ها؛مواد غذایی و… ترکیب شود. در مقاله قبلی در مورد ترکیب عسل و انار نوشتیم که می تواند برای شب یلدا و سایر شب های زمستانی پذیرایی متفاوتی برای مهمانی های باشد. در این مقاله هم تلاش می کنیم از ترکیب هندوانه و عسل بگوییم .

هندوانه یا تربوز نوعی بوته و میوه از تیرهٔ کدوییان و دستهٔ صیفی‌جات است که در جالیز رشد می‌کند. منشأ آن آفریقای جنوبی است. گیاهی بزرگ، پهن و یک ساله و یک پایه است.هندوانه منبع غنی از ویتامین، فیبر،پتاسیم،کربوهیدارات و لیکوپن است.

ترکیب هندوانه و عسل داروی طبیعی افزایش میل جنسی

ترکیب هندوانه و عسل طبیعی در تقویت میل جنسی خانم ها و اقایان تاثیر به سزایی دارد و توصیه می شود به صورت مستمر از این معجون استفاده شود.

به گزارش خبرگزاری های معتبر به نقل از محققان آمریکایی به تازگی به این نتیجه رسیده اند که خواص هندوانه همان ویژگی های داروی جنسی ویاگرا را در بر دارد. دکتر بیمو پاتیل رئیس مرکز تحقیقات دانشگاه ” ایه آندام ” در ایالت تکزاس می گوید هندوانه حاوی ماده phyto-nutrients است که با ورود به جسم انسان به اسید Arginine تبدیل می شود.

براساس این گزارش اسید Arginine خود باعث افزایش اکسید نیتریک باز ‌کننده عروق می‌شود که اثر آن مشابه ویاگرا می ‌باشد. علاوه بر این هندوانه حاوی ماده سیترولین است که این ماده همچنین نقش بازکننده عروق خونی و در نتیجه افزایش میل جنسی و توانایی را در جسم انسان دارد. دکتر پاتیل می گوید هندوانه علاوه بر اینکه می تواند به عنوان داروی جنسی طبیعی بکار رود اما در مقاسیه با داروی ویاگرا ، بدون عوارض جانبی باعث گردش خون در جسم انسان می شود.

اب هندوانه و عسل

این گزارش می افزاید دانشمندان به دنبال تولید یک نوع هندوانه ترکیبی هستند که دارای مقدار زیادی مواد “سیترولین” موجود در پوست هندوانه می باشد تا از ین پس بجای انداختن در زباله بتوان از پوست این ماده خوراکی هم استفاده کرد.هندوانه را با عسل طبیعی مصرف نموده و نتیجه را مشاهده نمائید

نوشیدنی طبیعی درمان بی میلی جنسی :

هندوانه را پوست کنده و داخل مخلوط کن بریزید و میکس کنید ؛ توجه کنید قسمت های سفید رنگ هندوانه هم همراه قسمت های قرمز رنگ داخل دستگاه میکس شوند.

حدود یک لیتر از این مخلوط را داخل کتری یا قابلمه  روی حرارت قرار دهید تا به مرحله جوشیدن برسد. وقتی آب هندوانه حدود ۵ دقیقه جوشید آب یک لیمو را به آن اضافه میکنیم و خوب هم میزنیم تا با یکدیگر ترکیب شوند.

بعد از اضافه کردن آب لیمو بگذارید آب هندوانه همچنان به جوشیدن ادامه دهد تا حجمش نصف شود!

سپس معجون آب هندوانه و آب لیمو را از روی حرارت برداشته و اجازه دهید تا سرد شود ، بعدش در یک ظرف ریخته و در یخچال نگدارید پس از آن وقتی که معجون سرد شد مقداری عسل طبیعی به آن بیفزایید.   بهتر است هر روز ۲ قاشق غذا خوری هنگام صبح و ۲ قاشق غذاخوری هنگام عصر مصرف کنید. علاوه بر این مصرف این معجون به فع بلغم کمک به سزایی می کند

تهیه دسر یخی هندوانه و عسل

برای تابستان و زمستان ترکیب هندوانه و عسل طبیعی می تواند زینت بخش پذیرایی های شما باشد. برای تهیه این دسر می توانید از دستور زیر پیروی کنید:

مواد موردنیاز دسر یخی هندوانه و عسل

1-عسل– به مقدار لازم (نصف فنجان)

2-آب- یک فنجان

3- هندوانه هسته گرفته- 6 فنجان ( تقریبا یک هندوانه 2 کیلویی نیاز هست)

4- آبلیموی تازه-2 قاشق غذاخوری

معجون هنداونه و عسل

روش تهیه: عسل و آب را در یک ظرف متوسط با هم مخلوط کنید و برای اینکه عسل راحت تر در آب حل شود می توانید از اب ملایم رو به گرمی استفاده کنید. بعد از حل شدن عسل در آب، محلول را به مدت یک ساعت در یخچال بگزارید تا کاملا خنک شود. البته از شکر هم می توان استفاده کرد اما استفاده از عسل به جای شکر مزیت های زیادی دارد.

تکه های هندوانه و آبلیمو را داخل مخلوط کن بگزارید و  به خوبی مخلوط کنید. بعد مخلوط را از یک صافی عبور دهید تا هسته های ریز هندوانه و مواد اضافی به خوبی گرفته شود. آب هندوانه و لیمو را با شربت عسلی که از قبل آماده کرده اید ترکیب کنید

مخلوط هندوانه را داخل یک ظرف بریزید و در فریزر قرار دهید تا وقتی که کریستال های یخ گوشه ظرف ایجاد شود. تقریبا 30 دقیقه طول می کشد. کریستال های یخ را به وسط ظرف هدایت کنید و مجددا داخل فریز بگزارید. هر 20 دقیق این کار را تکرار کنید تا کل مخلوط کریستاله شود. معجون را بلافاصله می توانید استفاده کنید یا می توانید بگذارید داخل فریزر یخ بزند و مثل بستنی یخی بخورید.

سخن نهایی در باب هندوانه و عسل طبیعی

هنداونه و عسل طبیعی ترکیبی مقوی و خوشمزه است که می توانید با تهیه آن در مهمانی ها و دورهمی های خود استفاده کنید.اگر می خواهید عسل طبیعی بخرید ما در هنگی بی منتظر شما هستیم.

ارسال پاسخ