کاهش وزن و عسل طبیعی
عسل درمانی

تاثیر عسل بر لاغری و رهایی از چاقی+سه راهکار 100%خوشمزه

تاثیر عسل بر لاغری

مواد طبیعی بسیاری برای کاهش وزن در دسترس قرار دارند که در این میان عسل نقش برجسته ای دارد و تاثیر عسل بر لاغری  طبق جدیدترین تحقیقات مشخص شده است که خوردن  حتی ذره ای از عسل  باعث لاغری سریع می شود چون عسل قند مضری ندارد و کاملا طبیعی است. از اینرو قند موجود در آن  باعث چربی سوزی می شود به همین خاطر در فروشگاه عسل هنگی بی می توانید عسل کاملا طبیعی یا ارگانیک را خریداری کنید و مصرف مستمر و مداوم عسل علاوه بر استفاده از مزایای بی شمار عسل از غذا خوردن لذت ببرید و چاقی خود را درمان کنید.در واقع تاثیر عسل بر لاغری یکی از مهم ترین مزایای آن است.

عسل می‌تواند برای افرادی که بیش از حد غذا می‌خورند یا اینکه بعد از هر وعده غذایی در معده خود احساس ناراحتی می‌کنند،‌بسیار موثر باشد، علت آن است که این ماده شگفت‌انگیز به هضم بیشتر غذا کمک می‌کند. عسل یک کربوهیدرات ساده است که می‌توان به راحتی با شکم ناشتا آن را مصرف کرد چون حاوی قندی است که به راحتی قابل هضم است.

با این همه رژیم های جدید که سالانه پدیدار میشوند دانستن اینکه کدام واقعا برای بدن و کاهش وزن شما مفید است، کار دشواری است.

خیلی از افراد برای کاهش وزن، از خوردن مواد غذایی اجتناب میکنند اما این راه خطرناک است.

اگر سعی در کاهش وزن دارید و به دنبال راهی بدون ریسک و بدون آسیب های احتمالی هستید به شما خوردن عسل طبیعی را پیشنهاد می دهیم.

برای افرادی که اضافه وزن دارند یا مبتلا به چاقی هستند عسل نه تنها ریسک اختلالات قلب و عروق را کاهش می دهد بلکه باعث اضافه وزن هم نمیشود.

بدن انسان برای هضم شکر، مقدار زیادی از مواد معدنی و ویتامین های موجود در بدن را مصرف میکند که مواد اساسی و مورد نیاز بدن هستند. این مواد برای حل کردن چربی ها و کلسترول لازم اند، بنابراین وقتی مقدار زیادی شکر مصرف میکنید، نه تنها به خاطر کالری هایی که از آن به بدن شما می رسد بلکه کمبود ویتامین و موادمعدنی بعداز آن نیز روی افزایش وزن شما تاثیر میگذارد.

 

عسل و لاغری

 

غذاهای ظاهرا سالم و کم چرب نیز اغلب با قندهای مخفی ویا آرد سفید درست شده اند که در بدن سریع به قند تبدیل میشوند. بنابراین مصرف بالای شکر به دلیل کالری موجود در آن و نداشتن ویتامین ها و موادمعدنی باعث افزایش وزن میشود

عسل نیز حاوی قند است اما برعکس قندهای تصفیه شده وشکر، سرشار از ویتامین ها و موادمعدنی است و اثری که شکر روی بدن می گذارد را معکوس میکند و به کاهش وزن افراد کمک میکند.

بیشتر چربی ها به عنوان یک منبع مصرف نشده در بدن ذخیره و باعث حجم و وزن میشود. عسل باعث به کارگیری چربی های ذخیره شده می شود و با سوزاندن آن؛ انرژی برای فعالیت روزانه را فراهم میکند و با کاهش وزن تدریجی، از چاقی پیشگیری میکند.

راهکارهای تاثیر عسل بر لاغری

شما میتوانید با چند راهکار ساده یک رژیم غذایی سالم برای خود تهیه کنید این رژیم غذایی که با محوریت عسل است می تواند در لاغری تاثیر گذار باشد و علاوه بر فواید طبی دیگر از هرگونه عوارض جانبی به دور است.

ترکیب آبلیمو و عسل:

آبلیمو دارای خواص سم زدایی است، فعالیت کبد را تسریع و در نهایت سوخت و ساز چربی ها را زیاد میکند

عسل نیز با تنظیم متابولیسم بدن، چربی را به انرژی قابل استفاده تبدیل میکند.

عسل را با آب گرم و آبلیمو ترکیب کنید، این معجون را روزانه یکبار در ابتدای روز خود مصرف کنید و شاهد کاهش وزن و همچنین بهبود عملکرد بدن خود باشید.

ترکیب عسل و دارچین:

یک قاشق غذاخوری دارچین را با یک قاشق غذاخوری عسل و یک پیمانه آب گرم مخلوط وبا شکم خالی میل کنید.

دارچین قند خون و گلوکز را تنظیم میکند و در کنار خواص تقویتی سوخت وساز عسل، میتواند به لاغرشدن و کاهش وزن کمک به سزایی کند.

ترکیب عسل و آب گرم:

سه قاشق عسل را به یک لیوان آب گرم اضافه کنید و شبها قبل از خواب میل کنید. مصرف عسل پیش از خواب باعث میشود بدن در ساعت های اولیه ی خواب، فرایند چربی سوزی را شروع کند. مصرف این معجون در کنار یک رژیم غذایی سالم وفعالیت بدنی کافی، تاثیر بیشتری بر کاهش وزن دارد.

ترکیب عسل+ لیمو

نکته حیاتی پایانی

خیلی از افراد برای کاهش وزن از خوردن اجتناب میکنند، اما این راهی خطرناک است. اگر به میزان کافی غذا نخورید، سیستم ایمنی بدن شما بدلیل کمبود کالری، ویتامین، مواد معدنی و فیبر ضعیف می شود. برنامه غذایی کاهش وزن شما باید روی کاهش میزان کالری های دریافتی بدنتان تمرکز کند نه اینکه کاملا جلوی ورود کالری به بدنتان را بگیرد. علاوه بر این شما باید  کالری های مصرفی خود در روز را کم کم کاهش بدهید.

به همین خاطر باید برای تعدیل مواد قندی و کاهش وزن خود از مواد طبیعی و ارگانیک استفاده شود که در این میان می توان از عسل کاملا طبیعی و ارگانیک به روش هایی که در فوق ذکر شد استفاده کرد.

ارسال پاسخ