الکامپ و هنگی بی
اخبار هنگی بی

حضور استارتاپ هنگی بی در نمایشگاه بین المللی الکامپ تیر 98

هنگی بی در الکامپ

استارتاپ هنگی بی در نمایشگاه بین المللی هنگی بی حضور پیدا کرد و از نزدیک با مشتریان و مخابان خود دیدار کرد.  نمایشگاه الکامپ (ELECOMP) مخفف نمایشگاه الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیک ” Electronics, Computer & E-Commerce است که سال ها است به صورت بین المللی و در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌ المللی تهران،زیر نظر شرکت سهامی نمایشگاه‌ های بین‌ المللی برگزار می شود. در واقع نمایشگاه الکامپ هر سال با هدف ارائه ی محصولات جدید در عرصه الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیک برگزار می شود و افراد شاغل در این عرصه ها سعی دارند با حضوری فعال محصولات را به بازار کسب و کار معرفی کنند

امسال با توجه به اهمیت بخش کشاورزی، مواد غذایی و صنایع مرتبط در کشور و با هدف معرفی بازیگران جدید که مبتنی بر خلاقیت و نوآوری و با استفاده از ابزارهای جدید فناوری نسبت به توسعه کسب و کار خود اقدام می نمایند پروژه کسب و کارهای نوپای وزارت جهاد کشاورزی  اقدام به معرفی و حمایت از استارتاپ های حوزه کشاورزی کرد.  و پاویون استارتاپ های بخش کشاورزی در سالن ۱۰ و ۱۱ این نمایشگاه را برپا کرد.

حضور هنگی بی در الکامپ

استارتاپ هنگی بی چه کرد؟

ما در هنگی بی تلاش کردیم که در نمایشگاه الکامپ با دغدغه و انتظارات مشتریان و مخاطبان خود آشنا شویم به همین خاطر تمام تلاش به صورت مستمر و مفصل مکالمه های طولانی داشته و در مورد رسالت و کیفیت کار خود توضیحات لازم را ارئه دهیم .

این کار از این جهت برای ما اهیمت داشت تا بدانیم مخاطبان ما چه انتظار و سوالاتی از ما دارند و ما در بخش بلاگ هنگی بی به چه چیزهایی باید پاسخ دهیم خروجی این سخنان راهنمای جامع عسل طبیعی، نحوه قیمت گذاری عسل و ده ها مقاله دیگری است که در بلاگ می بینید.

از سوی دیگر بنیانگذاران هنگی بی با مدیر توسعه کسب وکارها هوا و فضا و استارتاپ های این حوزه جلسه نیمه خصوصی برگزار کرد تا از شرایط همکاری دوجانبه برای بین این استارتاپ ها مورد بررسی قرار گیرد.

همچنین در این رویداد استارتاپ هنگی بی با استارتاپ آنابیز  جلسه مشترکی برگزار کردند و خروجی آن تفاهم نامه مشترک ما بین این دو استارتاپ برای حمایت از تولید کنندگان عسل و مبارزه با عسل طبیعی بود. که ما در بلاگ هنگی بی در قالب تفاهم نامه انابیز و هنگی بی مفاد آن را اعلام کردیم.

نمایشگاه های تجاری فرصتی مناسب برای استارتاپ هنگی بی است تا بتواند با مخاطبان و مشتریان خود از نزدیک ملاقات کند و با شناخت بهتر و درست در پی برآورده کردن نیازهای آن ها باشد.

ارسال پاسخ