صادرات عسل طبیعی
اخبار هنگی بی

صادرات عسل طبیعی ؛ گزارشی از نمایشگاه بین المللی اربیل

 

صادرات عسل به عراق

استارتاپ هنگی بی به عنوان نماینده ایران در نمایشگاه بین المللی اربیل عراق شرکت کرد و در جلسات شرکتی این نمایشگاه حضور داشت و با تاجران و نمایندگان اتاق بازرگانی کردستان عراق دیدار و گفت و گو کرد. تا در این سفر صادرات عسل طبیعی و سایر فراروده های آن به کردستان عراق را پیگیری کند.

بنا بر آمارها و گزارش های شش ماه نخست سال نود وشش بیش 272 هزار و 149  کیلوگرم عسل طبیعی به ارزش 35 میلیارد و 722 میلیون  و 531 هزار ریال معادل یک میلیون و 99 هزار و 844 دلار به 14 کشور چین، عراق، افغانستان، امارات، ترکیه، عمان، قزاقستان، کویت، لبنان، مالزی، آذربایجان، قطر، آلمان، بحرین صادر شده است.

این امار حاکی از آن است که کشور عراق و کردستان عراق یکی از مقصد های جذاب صادرات عسل طبیعی است که می تواند علاوه بر  کسب درآمد دلاری برای زنبورداران؛ ارز دلاری هم وارد کشور کند.

صادرات عسل طبیعی به کردستان عراق به دلیل بر خورداری از مزیت رقابتی نسبت به رقبا یکی از رویکردهای مهم و کلیدی هنگی بی است تا بتواند با کسب درآمد دلاری به توسعه صنعت زنبورداری و کشاورزی استان کمک کند.

http://zharfaco.ir/wp-content/uploads/2019/09/photo_%DB%B2%DB%B0%DB%B1%DB%B9-%DB%B0%DB%B9-%DB%B0%DB%B3_%DB%B2%DB%B2-%DB%B4%DB%B1-%DB%B4%DB%B5.jpg

 

هنگی بی درنمایشگاه اربیل عراق چه کرد؟

نمایندگان و سفیران تجاری هنگی بی بعد از آماده سازی اقلام تبلیغاتی به زبان های کردی،عربی و انگلیسی و حضور در نمایشگاه علاوه بر پرزنت عسل ایران به حضار در نمایشگاه، با هیئت تجاری اتاق بازرگانی کردستان عراق دیدار و گفت و گو کرد.

در این دیدار ضمن معرفی ویژگی و مزایای همکاری با هنگی بی، با ارئه نتایج آزمایشگاه محصولات هنگی بی کیفیت بالای عسل طبیعی ایران برای مصرف دارویی و درمانی  پرزنت و معرفی کرد.

تاجران و نمایندگان هیئت تجاری عراق ضمن ابزار تمایل برای همکاری با هنگی بی جهت تقویت و توسعه صادرات عسل طبیعی به عراق ابراز تمایل کردند؛ در جلسات آینده درباره نحوه فرایند صادرات و تقویت همکاری دو جانبه اقدامات لازم صورت گیرد و شرایط لازم مهیا گردد.

استارتاپ هنگی بی تلاش می کن با مذاکره قدرتمند و حرفه ای شرایط صادرات عسل را برای تمامی زنبورداران خود فراهم کند. نتایج این مذاکرات از طریق بخش اخبار هنگی بی اطلاع رسانی خواهد شد.

 

ارسال پاسخ