خرید هدیه ولنتاین
هدیه سازمانی

7 ایده کاربردی و متفاوت برای خرید هدیه ولنتاین در سال 98

اهمیت خرید هدیه ولنتاین

اگر برای خرید هدیه ولنتاین به دنبال ایده های جذاب و کاربردی می گردید و دوست دارید در این روز متفاوت به نظر برسید؛ پیشنهاد می کنیم تا اخر این مقاله با هنگی بی همراه باشید؛ ما کمک می کنیم برای مخاطب خاص خود در این روز متفاوت ترین هدیه را انتخاب کنید.

روز ولنتاین برای اکثر مردم دنیا از جایگاه بالایی برخروردار است و مردم به دنبال ایده هایی برای خرید هدیه ولناتین هستند؛این روز که نمادی از عشق و عاشقی است، مردم با دادن هدیه های مختلف عشق خود را ابراز می کنند.

زنبورهای عسل و ولنتاین

در دنیای غیر انسان ها هم عشق تجلی خاص خود را دارد،مثلا همین زنبورها را نگاه کنید؛ با چه عشق و علاقه ای ذره ذره عسل جمع آوری می کند.

یک عدد زنبور در طول ۱۵ روز عمرش در فصل بهار و تابستان ۷۰ هزار سورتی پرواز می‌کند. سرانجام بر اثر بال زدن زیاد (چون ۴۰۰ دفعه در هر ثانیه بال می‌زند، ۳۵ کیلومتر را در یک ساعت می‌پیماید و ۲۰ کیلومتر را بدون وقفه می‌رود) با بال‌های مجروح و بدن زخمی و خون آ‌لود جانش را به جان آفرین تسلیم می‌کند. به نظر ما عشق گاهی فراتر از  حرف ها و در فعالیت ها و کارها تجلی می یابد و حیوانات گاهی بهترین راهنمای عاشقی برای ما هستد.

هدیه ولنتاین

7 ایده با حال خرید هدیه ولنتاین

در ادمه 7 هدیه خوب و کاربردی برای روز ولنتاین  را معرفی می کنیم،امیدواریم که این ایده ها برای شما مفید باشید.

  • آیفون 11 پرومکس

ایفون برای هدیه ولنتاین

 

آیفون 11 پرومکس یکی از بهترین و پز طرفدارترین محصولات جدید شرکت اپل است که طرفداران بسیار زیادی در داخل و خارج ایران پیدا کرده است. اگر می خواهید هدیه ای متفاوت و گران قیمت تهیه کنید این محصول اپل می تواند گزینه مناسبی باشد.

  •  اسمارت واچ

اسمارت واچ و هدیه روز ولنتاین

در بین جوانان و میان سال ها اسمارت واچ ها طرفداران بسیار زیادی دارد،برندهای مختلفی مانند اپل،شیائومی،سامسونگ و… از این محصولات  تولید و عرضه می کنند. اگر می خواهید برای روز ولنتاین خرید متفاوت و تقریبا گران قیمتی داشته باشید، اسمارت واچ ها می توانند گزینه خوبی باشد.

  • بلیت کنسرت خواننده مورد علاقه

بلیت کنسرت برای هدیه ولنتاین

 

هرماهه در تهران و اکثر استان های دیگر کشور  کنسرت های مختلفی از خواننده های سبک های مختلف برگزار می شود. اگر مخاطب شما به موسیقی علاقمند است و می دانید حضور در کنسرت خواننده مورد علاقه اش می تواند خوشحالش کند؛بلیت کنسرت  می تواند گزینه خوبی برای هدیه روز ولنتاین باشد.

  • کارت هدیه دیجی کالا

کارت هدیه دیجی کالا برای ولنتاین

 

کارت هدیه دیجی‌کالا راهکاری‌ست هوشمندانه برای هدیه دادن به کسانی که عزیز هستند. این کارت‌ها بدون تاریخ انقضا و در مبالغ مختلف طراحی شده‌اند تا تجربه یک خرید خوب را بتوان به سلیقه کسی که دوستش دارید هدیه دهید.

کارت هدیه دیجی کالا برای روز ولنتاین می تواند انتخاب مناسبی باشد این هدیه برای افرادی بهتر است که از سلیقه مخاطب خود خیلی اطلاع دقیقی ندارند.

  • صنایع دستی

صنایع دستی و هدیه رزو عشق

 

صنایع دستی ایران یکی از بهترین و زیباترین صنایع دستی در جهان است و به گستره ایران تنوع و کیفت های مختلفی دارد.صنایع دستی ایران برای زنان و مردان پیشنهاد های مختفی دارد و برای هر جنس و سنی می توان هدیه ای فاخر؛ارزشمند و طبیعی تهیه کرد.  اگر می خواهید برای ولنتاین دی هدیه ای فاخر بگیرید،می توانید از صنایع دستی استفاده کنید، در ایران فروشگاه های مختلفی در سرتاسر ایران وجود دارد.

 

  • بسته  عسلvipهنگی بی

 

بسته vip هنگی بی

بسته vip هنگی بی یکی از پیشنهادهای ما برای خرید هدیه روز ولنتاین است،این محصول که دارای بسته بندی چوبی زیبا و نقشین است شامل 5/1 کیلوگرم عسل،2 عدد اشانتیون 25 گرده گل و برم،قاشق چوبی عسل خوری،داستان زنبوردار و برگه آزمایش اصالت محصول است که می تواند هدیه ای مناسب و فاخر برای عزیزان تان باشد.

  • هدیه مناسبتی هنگی بی

بسته مناسبتی هنگی بیبسته هدیه مناسبتی هنگی شاخص ترین و مرتبط ترین محصول هنگی بی برای کسانی است که هدیه ای متفاوت و زیبا می خواهند این هدیه برای روز ولنتاین کاملا کاربردی، زیبا و عاشقانه است. در این بسته علاوه بر عسل و گرده گل، عروسک زنبوری،قلب قرمز،شکلات شونیز و… وجود دارد. از قیمت کاملا مناسبی برخوردار است.

روز ولنتاین روزی است که باید متفاوت باشید و با علاقه وافر برای کسانی که دوست شان دارید هدیه ای زیبا بخرید در این مقاله تلاش شد ایده ها و پیشنهادهای متفاوتی برای خرید هده ولنتاین به شما پیشنهاد داده شود.

 

ارسال پاسخ