افتخارات هنگی بی
اخبار هنگی بی

استارتاپ هنگی بی به عنوان واحد برتر صنعتی استان کردستان شناخته شد

شرکت شهرک های صنعتی استان کردستان هر سال با توجه به معیارهای خود شرکت ها و استارتاپ های فعال در حوزه تولید را مورد ارزیابی قرار داده و از شرکت های برتر تقدیر می کند. به همین خاطر امسال در حاشیه افتتاح انجمن علمی بازاریابی ایران شاخه استان کردستان از شرکت ها و واحدهای برتر استان کردستان تقدیر و تجلیل شد. واحد برتر صنعتی استان کردستان شامل شرکت ها و کسب وکارهایی می شود که در حوزه های مختلف تولید فعالیت می کنند.

استارتاپ هنگی بی از طرف شرکت شهرک های صنعتی به عنوان واحد صنعتی برتر استان کردستان شناخته شد و در افتتاحیه انجمن بازاریابی شعبه کردستان به همراه سایر شرکت های نوآور استان مورد تقدیر قرار گرفت استارتاپ هنگی نیز امسال جزو همین شرکت ها بود.

به گزارش روابط عمومی استارتاپ هنگی بی؛ این رویداد که به مناسبت افتتاح انجمن ملی بازاریابی شعبه استان کردستان برگزار شد استارتاپ هنگی بی به عنوان حامی در برگزاری این رویداد نقش آفرینی کرد و برای میهمانان رویداد هدیه سازمانی هنگی بی که شامل عسل طبیعی،گرده گل, بره موم و قاشق عسل خوری را فراهم کرد.

در این مراسم دکتر پرویز درگی، پرفسور صنایعی و دکتر دل انگیزان از مهمانان شاخص این رویداد بودند که علاوه بر افتتاح انجمن علمی بازاریابی شعبه استان کردستان در مورد بازاریابی در شرایط بحران نیز سخنرانی کرد و به مدیر عاملان حاضر در رویداد توصیه هایی در زمینه بازاریابی ارائه کردند. هنگی بی به عنوان بازار آنلاین خرید مستقیم عسل طبیعی تلاش می کند عسل با کیفیت را در بسته بندی زیبا و متناسب به مشتریان خود عرضه کند.

به همین منظور برای هر نیاز بازار محصولات ارزنده و خوبی را تدارک دیده است. هدیه سازمانی هنگی بی یکی از پر طرفدارترین محصولات هنگی بی است که توجه شرکت ها و برندهای معتبر را به خود جلب کرده است. مدیران و صاحبان کسب وکار می توانند برای سفارش هدایای سازمانی راهنمای جامع خرید هدیه سازمانی را مطالعه کنید

ارسال پاسخ