موسی شریفی
داستان های موفقیت

داستان درآمد بیش از 100میلیونی موسی شریفی زنبوردار از سایت هنگی بی

موسی شریفی یکی از زنبورداران پلت فرم هنگی است که از ابتدای کار همراه استارتاپ هنگی بوده و عمده بار شبکه سازی و پایش کیفیت زنبورداران هنگی بی نقش اساسی ایفا کرد.

موسی شریفی متولد قروه است و بیش از 20 سال است که در این حوزه فعالیت می کند. ایشان یکی از بزرگترین تولیدکنندگان عسل و زنبور عسل است که توانسته اختراع های گوناگونی در صنعت زنبورداری از خود به جا گذاشته است.

کاک موسی در شهرستان دزج فعالیت سنتی خود را آغاز کرده و زنبورستان خود را نیز در همین شهر  قرار داده است. اما برای فرایند کوچ دادن زنبورستان خود از شهر های مختلفی مانند دزفول؛کوهسالان اورامان و….. استفاده می کند.

به جرات می توان گفت آقای موسی شریفی یکی از بهترین و با کیفیت ترین محصولات کشور در حوزه عسل و فراورده های آن دارد و تمامی محصولات ایشان گواهی کیفیت از آزمایشگاه های تشخیص عسل طبیعی دارند. ایشان علاوه بر انواع عسل طبیعی و تمامی فراروده های عسل محصولات جانبی و ترکیبی مختلفی نیز دارد.

موسی شریفی زنبوردار هنگی بی

هنگی بی و رسالت آن در برابر زنبورداران

ما در هنگی بی همیشه تلاش کردیم برای زنبورداران ارزش پیشنهادی فراتر از روش سنتی و فروشگاه های آنلاین  معمولی ایجاد کنیم تا بتوانند با خیال راحت تری به دنبال تولید محصول با کیفیت باشند و نتیجه واقعی زحمات خود را ببیند.

به همین خاطر ما در هنگی بی علاوه بر این در تهیه بسته بندی عسل،بازاریابی و تبلیغات محصولات، برند سازی شخصی زنبوردار،تسهیل فرایند ارسال محصولات و… به همه زنبورداران و من جمله کاک موسی شریفی کمک کردیم.

از طرفی ما مصر هستیم قیمت گذاری واقعی و دقیقی بر روی محصولات زنبورداران صورت گیرد تا کیفیت و قیمت رابطه منطقی با هم داشته باشند. و این امر در مورد اقای شریفی صادق بود ایشان به دلیل این که محصولاتشان از کیفیت بالایی برخوردار بود یکی از گران ترین محصولات سایت هنگی بی دارد.

درآمد اقای موسی شریفی از پلت فرم هنگی بی

اولین فروش موسی شریفی 15 فروردین 97  اتفاق افتاد و بسته VIP هنگی بی که محصولی ویژه هدیه دادن به افراد مختلف است؛ توسط یکی از شرکت های حوزه سلامت سفارش داده شد و این اولین خرید در سایت هنگی بی و اقای شریفی بود.

از آن زمان تا کنون عسل طبیعی و سایر محصولات ایشان به صورت خرده فروشی، عمده و صادرات به عراق از طریق پلت فرم هنگی بی به فروش می رساند. ایشان محصولات عسل طبیعی، گرده گل، بره موم و… را به فروش رسانده است.

همچنین در بخش عمده فروشی ما در هنگی بی با صنایع تبدیلی همکاری مستقیم و غیر مستقیمی داریم که در پاییز امسال در یکی از سفازش حجمی بالایی که به دست اوردیم بیش از 600کیلوگرم عسل طبیعی را از ایشان به صورت نقدی خریداری شد.

در سری اول صادرات به کشور عراق هم عمده خرید ما(بیش از 30 درصد) از ایشان صورت گرفت و جزو همکاران کلیدی ما در امر صادرات به کردستان عراق بود.

سخن نهایی در باب موفقیت زنبورداران هنگی بی

ما همواره تلاش می کنیم در هنگی بی برای همه زنبورداران خود ارزش فراتر از این مبالغ و جایگاه ها برای زنبورداران خود خلق کنیم. ما معتقدیم زنبورداران هنگی بی یکی از با ارزش ترین دارایی های هنگی بی هستند و ما تلاش می کنیم آینده مطلوبی برای آنان بسازیم. ما در بخش داستان موفقیت زنبورداران تلاش می کنیم موفقیت و دستاوردهای زنبورداران هنگی بی رو براتون بنویسم.

ارسال پاسخ